VÍTEJTE!


Ahoj všichni!

Mé jméno je Kateřina Louvarová a je mi 28 let. Kosmetiku miluji už od dětství a neustále sleduji nové trendy a novinky, které k nám přicházejí. Svou práci miluji a dělám jí s láskou a pečlivostí, jak nejlépe umím.

Mám vystudovanou ekonomku, ale práce v kanceláři mě nikdy nenaplňovala. Rozhodla jsem se tedy přihlásit se na rekvalifikační kurz a splnit si můj dlouholetý sen – otevřít vlastní kosmetické studiu. Po otevření studia a práce v něm konečně zjišťuji, jaký to je pocit, těšit se každý den do práce. V tomto oboru jsem se opravdu našla a myslím, že nemůžu být spokojenější.

Pravidelně navštěvuji nové kurzy a školení, abych byla neustále proškolená na nejnovější trendy a mohla je předávat dále Vám.

Když zrovna nejsem ve studiu, tak mě nejspíš potkáte ve fitku, na kole nebo bruslích nebo zrovna poznávám další kousek naší země. Ano, miluji sport a cestování 😊

Pokud budeš cokoliv potřebovat, poradit, na něco zeptat nebo třeba jen tak poklábosit, napiš mi do zprávy ráda ve všem poradím a pomůžu 😊

Budu se těšit na Vaší návštěvu!

Káťa 


Vaše otázky a dotazy mi můžete psát kdykoliv na instagramu/facebooku do zprávy nebo můžete použít formulář níže :) 

Ivana Olbrachta 2627, 272 01, Kladno
@k_studio_kladno
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!